.

.

Главни гроздобер сина цветна полиестерска ватенка, целосна кралица - реверзибилна

Главни гроздобер сина цветна полиестерска ватенка, целосна кралица - реверзибилна

DEN 527.84
Износ

Дајте му на вашата спална соба пријатно, куќата на куќа со главните планини гроздобер цветни реверзибилни ватенка. Декоративен акцент на очите за вашата господар спална соба, гостинска соба, детска спална соба или декор на домови, овој реверзибилен ватенка има гроздобер инспирирани сини и беж цветни отпечатоци од едната страна и меѓусебно блокирање на цветни дизајни од друга страна за разноврсен стил. Овој ватенка е дизајниран да се координира со главните срамни (продадени одделно) за целосен изглед, да се користи како стилско парче за положување, или може да се користи самостојно како пријатно ќебе. Лесен, издржлив и неодоливо мек, ватенка е изработена од мек микрофибер материјал и е машина што може да се пее. Можете да го задржите да изгледа и да се чувствувате свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. Реверзибилна цветна ватенка. Се одликува со две страни на сини цветни отпечатоци. Лице и обратно : 100% микрофибер, полнење : 100% микрофибер. Машинска миење за брза и лесна грижа. Координира со главните гроздобер цветни реверзибилни шами (продадени одделно). Целосна/кралица ватенка : .

R

Им се допаѓа и на купувачите