.

.

Џорџ Мажи Прошетка Краток

Џорџ Мажи Прошетка Краток

DEN 271.68
Износ

Елегантни и стилски, шорцевите за прошетка На Џорџ додаваат остра завршница на вашиот секојдневен изглед на топло време. Совршен избор за викенд скара или друго излегување. 10 " инсем. Појас јамки. Поштенски летаат со затворање копче. Двојна предната страна пресече џебови. Двојни задни џебови. 59% Поли/ 35% Памук/ 6% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Обични Рамни Предни Шорцеви За Мажи Од Џорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите