.

.

Затворена Огласна Табла Плута Со Алуминиумска Рамка-Слонова Коска

Затворена Огласна Табла Плута Со Алуминиумска Рамка-Слонова Коска

DEN 863.84
Износ

Анодизирана алуминиумска рамка, обезбедува голема површина за прикажување и е достапна или со внатрешна огласна табла што може да се справи или со променлива табла со букви.1/4" Калените безбедносни стаклени врати имаат мазни најлонски ролери.Атрактивна изложба безбедносна брава.Скриени држачи за монтирање.Природната плута е стандардна со Модел На Огласна Табла.Црна чувствував писмо панел стандард Со променлив модел Писмо одбор.Тип : Без Заглавие.Боја : Слонова Коска.Големина : 48" W x 36 " H.-SKU : ZX9 AARC3778 Затворен Огласна Табла Плута Со Алуминиумска Рамка-Слонова Коска.

R

Им се допаѓа и на купувачите