.

.

Да4all Премиум ПВЦ печатен дизајн јога мат корени и почетоци сини

Да4all Премиум ПВЦ печатен дизајн јога мат корени и почетоци сини

DEN 479.84
Износ

Да 4all нетоксични и еколошки ПВЦ јога душеци ќе ја надградат вашата јога на ново ниво! Печатениот ПВЦ МАТ е специјално дизајниран со површина што не се лизга и со високи перформанси за да се спречи лизгање и лизгање за време на тешки вежби, дури и со испотени раце. Да 4all печатените душеци за јога на ПВЦ се идеални за сите типови вежби за теретани, пилатес и јога, вклучувајќи јога Аштанга, Јиенгар Јога, Јин Јога, Хата Јога, моќ јога, реставративна јога и друго. Дојдете со 2 различна дебелина 3мм и 5мм? Погоден за јоги на која било возраст и нивоа. Изберете ја стандардната тенка јога мат 1/8 инчи (3мм) за поголема рамнотежа или подебела верзија 3/16 инчи (5мм) за дополнителна перница, удобност и безбедност. Достапно во 8 убави и уникатни печатени обрасци. Нетоксичен, еколошки и висока густина ПВЦ материјал. Не-лизгачка површина за подобрување на зафаќање и стабилност. Лесен и преносен? Одлично за одење, во студиото или домашна употреба. Дојдете со 2 различна дебелина : 3мм и 5 мм. Ставете го вашиот јога мат на ладно, суво место. За да ги спречите бактериите и мирисот, избришете го јога -душекот со вода и бел оцет или благ сапун за чистење на пот. Сосема нови душеци за јога ослободуваат безопасен мирис кога прв пат неоткриат. За најдобри резултати, ве молиме одвртете го и испуштете ја вашата мат 2-3 дена пред употреба. 2-годишна гаранција на производителот и 60-дневно враќање.

R

Им се допаѓа и на купувачите