.

.

Hydro-Splash Очила за пливање, 2pk, розова жолта боја

Hydro-Splash Очила за пливање, 2pk, розова жолта боја

DEN 2.33
Износ

Подобрете го искуството за пливање на вашето дете со Hydro-Splash Swim-Safe Googgles 2-Pack By Bestway. Наменети за деца на возраст од 3-6 години, овие очила се претвораат во пливање во авантура! Овие очила за пливање имаат удобност на децата и се достапни во забавна розова и жолта боја. Меките, удобни очила за удобност ги штитат децата очите додека пливаат. Леќите за јасен преглед им овозможуваат на децата живописен поглед додека истражуваат под вода. Со целосно прилагодлив мост на носот и силиконска лента за глава, очилата за пливање безбедни се совршени за потребите за пливање на вашето дете. Без разлика дали тие само учат да пливаат или се подготвени за трка, тие ќе бидат сигурни дека ќе заблескаат со нивните очила за пливање со хидро-пливање 2-пакувања! Bestway Hydro-Splash Очила за пливање безбедни, 2pk, розова/жолта : меки, удобни очи. Јасни леќи за преглед. Целосно прилагодлив мост на носот. Силиконска лента за глава.

R

Им се допаѓа и на купувачите