.

.

Маршал гром стадо не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

Маршал гром стадо не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

DEN 0.33
Износ

Покажете го вашиот тимски дух во стил со овој 22 мл. Купот на стадо од не'рѓосувачки челик Маршал. Оваа чаша е изолирана со вакуум и ги одржува пијалоците ладни со часови. Декорирани со официјално лиценцирана ласерска графичка графичка графика и доаѓа со пластичен капак отпорен на истурање. Само миење на рацете. Држи приближно. 20 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите