.

.

7 w 16 d 16 h harmel архитектонско одделение PVC перспектива со блок краеви

7 w 16 d 16 h harmel архитектонско одделение PVC перспектива со блок краеви

DEN 0.67
Износ

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надворешноста на вашиот дом или зграда. Направени од тешки, но сепак лесни ПВЦ, нашите изгледи личат на вистинско дрво, но се водоотпорни и без одржување. Изгледите за ПВЦ можат да се користат исто како дрво, без одржување. Цврсти перспективи на ПВЦ се совршени за под влезот, портокалот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, перспективите на ПВЦ траат цел живот. Декоративните перспективи на ПВЦ доаѓаат во различни стилови и големини. Нема да изгние, раздели, искриви или пукна и е непропустлива на влагата. Рачно склопено и изшкуркано, нашите бели изгледи пристигнуваат подготвени за сликање.

R

Им се допаѓа и на купувачите