.

.

4 9 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-резервоар, флуидна, текстурална бронзена завршница W Capital & Base

4 9 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-резервоар, флуидна, текстурална бронзена завршница W Capital & Base

DEN 1919.20
Износ

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завитка 3 "тркалезни натписи или 3 квадратни објавувања. Може да се исече на точна висина. Капацитет за лежиште од 12,000 фунти . практично без одржување со траен финиш на палто во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите