.

.

Живописен живот сина дива дете бандана јака постави асортиман

Живописен живот сина дива дете бандана јака постави асортиман

DEN 113.92
Износ

Прошетајте го вашето куче во стил со живописен живот сино диво дете бандана јака од јака! Овој симпатичен комплет со јака од две парчиња бандана вклучува една графичка бандана и координативна 3Д цветна јака. Банданата има симпатична графика во која се наведува „диво дете“. Доаѓа цветна јака за печатење која има розово 3 D цвет. Овој сет на јака од бандана доаѓа во повеќе димензии за најдобро да го пронајде вистинското вклопување за вашиот стилски кучешки. Пар со други живописни животни додатоци за животни за да го завршите изгледот. Подгответе се за оние попладневни прошетки со живописното животно сино диво дете бандана јака поставена за вашето куче! Помогнете им на вашите миленици да живеат живописен живот! Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Наменето за кучиња, 2-парчиња кучиња бандана и сет на јаки, бандана се карактеризираат со симпатична дива детска графичка дизајн, 3Д прилагодлив моден јака, метал Д прстен за прицврстување на поводник, добро парови со други живописни животни додатоци за животни, достапни во повеќе големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите