.

.

Минки Домашна Нега Секако Штипки За Држење

Минки Домашна Нега Секако Штипки За Држење

DEN 577.76
Износ

Минки Домашна Нега Сигурните Иглички За Држење ќе ги заштитат и безбедно ќе ги држат вашите алишта без да остават траги или да ја оштетат облеката поради нивните уникатни меки влошки за држење. Квалитетни, силни и издржливи штипки. Безбедни меки влошки против обележување. Широка Вилица за подебели предмети. Заштитува и безбедно ги држи алиштата. 'Рѓа отпорни серпентина извори. УВ стабилна за подолготрајни перформанси.

R

Им се допаѓа и на купувачите