.

.

Кабинет за чевли Aukfa со фиоки за флип и фиоки за складирање - бело

Кабинет за чевли Aukfa со фиоки за флип и фиоки за складирање - бело

DEN 1759.84
Износ

Овој кабинет за бели чевли AK-FS05-011 има моќен простор за складирање што може ефикасно 24 продавници чевли со многу големини. Разновидниот кабинет за чевли има 4 преклопувачки прегради за да ви помогне да се справите со хаос на влезот. Полиците во секој оддел може да се прилагодат или отстранат за да се задоволат различни видови на потреби за складирање на обувки. Освен тоа, дрвените кабинети за чевли и 2 фиоки можат да ги задоволат вашите различни потреби за складирање. Можете да поставите мали предмети како што се фото рамки, клучеви, чадори или растенија. Без разлика дали вашиот ентериер има неутрална шема на бои или разновидност на светли бои. Современ минималист - дизајниран со едноставни линии, овој кабинет за чевли AK -FS05-011 обезбедува модерно чувство, кое го збогатува целиот ваш влез и го надополнува секој ентериер. Кабинетот за складирање со фиока за заштеда на простор Повлечете го вашиот влез повеќе уреден и може да биде поставен во тесен простор . Повеќе функции - може да задржи до 19-24 пара чевли, 4 нивоа пара по фиока и 1 пар по прилагодлива полица. Двете фиоки погоре можат да складираат мали предмети. Врвот на табелата може да биде прекрасно место за поддршка на украси или предмети. Стабилен и издржлив - За да се обезбеди стабилност, главното тело е произведено од табла за честички. Додатоци за хардвер со висок квалитет обезбедуваат долгорочна употреба. Капацитет за тежина : Табела Топ : 17,6 bs, фиока : 17,6 bs, фиока за флип : 11 bs, прилагодлива полица : 17,6 bs . Димензии - Прирачник за инструкции за инсталација се испорачува со производот, корисниците на корисниците Само треба да го следите и да одвоите околу половина час за да ја завршите постапката за инсталација. Севкупна големина : 50,7 ”w x 9.4” d x 42.5 ”ч. Оптоварување со оптоварување : 176 bs . Информации за производи од целокупно : 50,7 ”W x 9.4” D x 42.5 ”ч. Фиока : 23.1 ”w x 7,6” d x 3.3 ”ч. Табела Топ : 17,6 фунти. Фиока : 17,6 фунти. Флип фиока : 11 фунти. Прилагодлива полица : 17,6 фунти. Карактеристики Тип на производ : Кабинет за чевли. Врвна боја : Бела. Врвен материјал : табла за честички. Апликација за завршна облога : фурнир. Основна боја : Бела. Основен материјал : табла за честички. Апликација за основно завршување : фурнир. Вклучени полици : Да. Број на полици : 2. Вклучени фиоки : Да. Број на фиоки : 6. Земја на потекло : Кина. Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба. Потребно е собрание : Да. Информации за пакетот : 1x кабинет за чевли. 1 x Упатство за корисник : AK_AK-HS01 WPB011-W0_PUM_YL-032523.

R

Им се допаѓа и на купувачите