.

.

Време и вир на обетки за изјава на Бохо

Време и вир на обетки за изјава на Бохо

DEN 0.67
Износ

Овој сет за обетки од 4 брои ќе направи одличен додаток на вашата гардероба. Додадете која било од овие обетки во вашата облека за тој совршен боемски пламен и тие можат да бидат облечени нагоре или надолу за секоја пригода. Време и вистинска 4 пакет на обетки за изјава на Бохо.

R

Им се допаѓа и на купувачите