.

.

Завртка Обетки, Машки Женски Нерѓосувачки Челик Панк Хип-Хоп Рок Завртка Спајк Занитвам Ноктите Унизе Пирсинг Ушни Столпчиња Накит

Завртка Обетки, Машки Женски Нерѓосувачки Челик Панк Хип-Хоп Рок Завртка Спајк Занитвам Ноктите Унизе Пирсинг Ушни Столпчиња

DEN 399.84
Износ

Материјал од нерѓосувачки Челик : нерѓосувачки челик, ТЕХНИКА : процес На Електрофореза / Вакуумско позлата : Црвена, Зелена, Сребрена, Розова, Виолетова, Бела, Сина, Црна, Златна, Виножито Пакет : Обетки Со Завртки 2 Парчиња (1 Пара)Спецификации Погодни за толпата : секојматеријал : нерѓосувачки челик големина : Вклучен е пакет со една големина : 2 парчиња завртка уво Столпчиња 2 парчиња завртка Ушни Столпчиња. Совршен Дизајн. Исклучителен Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите