.

.

Ново светло 1: Радио контрола Баја трофеј кабриолет - црвено

Ново светло 1: Радио контрола Баја трофеј кабриолет - црвено

DEN 2.00
Износ

Ништо не вели надвор од патот, како Баја. Овој кабриолет е вооружен со големи тркала и пролетна суспензија. Со целосно функционални можности за R/C, тие се дизајнирани за прецизност и подготвени за трка. Со вклучениот USB полнач кој трае само 2 часа за да се наплати, можете да го почувствувате бесот одново и одново. ? Напред/Обратно возење? Лево/десно управување? 2.4 GHz технологија.

R

Им се допаѓа и на купувачите