.

.

Американски Туристички Технум Хардсајд Носење На Спинер Багаж

Американски Туристички Технум Хардсајд Носење На Спинер Багаж

DEN 1623.68
Износ

Техниката На Американскиот Турист беше направена за забава. Подготвени да одат на момент, ова тврдо семејство на спинери има и стил и структура што ги бара денешниот зафатен патник. Од светлиот и стилски дизајн до акцентот на бојата, никогаш нема да мора да се грижите дали ќе ги следите овие привлечни очи! Лесен текстуриран поликарбонат . Двојна фабрика тркала . Книга отворање случај. обложен делител панел со дополнителни прегради за пакување. вкрстени ремени во главниот оддел и џеб со скромност со патент. Интегриран TSA 3 бирање заклучување. 1.5 " проширување за дополнителен капацитет за пакување. Текстура јаглерод инспириран притисни копчето за заклучување рачка. Додатоците за големината и тежината на носењето варираат во зависност од авиокомпаниите. Одете во http : // /авиокомпанија-водич за носење.хтмл за повеќе детали. Димензии : 20 "х 14" х 9 "(6,68 фунти).

R

Им се допаѓа и на купувачите