.

.

јотјукеб Облека за Спиење За Жени Пижами За Жени Спортски Градници За Жени Женски Истегнувачки Јога Градник За Јога Поместен Без Комплет Спортски Градник Со Долна

јотјукеб Облека за Спиење За Жени Пижами За Жени Спортски Градници За Жени Женски Истегнувачки Јога Градник За Јога Поместен

DEN 312.32
Износ

големина : големина На Биста : 52см големина На Кошула : 2,4 Градник, големина На Чаша : 32А,32Б . големина : м големина на Биста : 54см големина На Кошула : 6,8 Градник, големина на Чаша : 32С,32Д,34А,34Б . големина : L големина на Биста : 56cm големина На Кошула : 10,12 Градник, големина на Чаша : 32 DD,32 DDD/32 QD/34 C/34 D/34 DD/36 A/36 C/38 A . големина : XL биста големина : 58cm кошула големина : 14,16 Bra, големина На Чаша : 34 DDD/34 QD/36 DD/36 DDD/38 B/38 C/38 D/40 A/40 B . големина : XXL големина на Бистата : 60cm големина На Кошула : 16 W, 18w Bra, големина На Чаша : 36 QD/38 DD/38 DD/38 CD/40 C/40 DD/42 A/42 B/42 B/42 C / 44 A . големина : XXXL големина на Бистата : 62cm големина На Кошула : 20 W, 22w Bra, големина На Чаша : 40ddd/40 QD/42 DD/42 QD/44 B/44 C/44 D/44 DD/46 A/46 B/46 C / 48 A . Женски Беспрекорен Врв Од Тантела Со Преден Капак Од Чипка Спортски Градник Карактеристики : нема повеќе болни долни жици, ремени за копање или испакнатини НА грбот ВОЗДУШНИОТ ГРАДНИК ИМА ЕЛАСТИЧНА ХИПОАЛЕРГИЧНА ТКАЕНИНАСО МЕМОРИЈА на ОБЛИКОТ. СОВРШЕН ГРАДНИК, ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА ЖЕНА КОЈА САКА ДА ЈА КОМБИНИРА ЖЕНСТВЕНОСТА СО ВЕЖБАЊЕ. Совршен за секоја жена, нежно ги покрива сите форми, давајќи совршени и високи гради секој пат. Се прилагодува на вашите форми поддржувајќи ги! Лесно се облекува и од врвот и од дното и може да се мие во машината за перење без страв од оштетување. Со својата специјална патентна текстура на саќе, овозможувасовршена вентилација со кружење на воздухот што ве одржува свежи и суви цел ден. УДОБНО И ВОЗДУШНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА СПЕЦИЈАЛНАТА ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНА И СИСТЕМОТ ЗА САЌЕ, ОВОЗМОЖУВА КОНТИНУИРАНА КРУЖЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ. МОЖЕТЕ ДА ГО НОСИТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ, ДУРИ И НОЌЕ, БИДЕЈЌИ СТЕ НЕВИДЛИВИ ПОД ОБЛЕКАТА. ТОА НЕ ПРИТИСКА, НЕ ЗАТЕГНУВА, НЕ СЕ МАЧИ. ГИ ПОКРИВА И ОДРЖУВА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ БЕЗ НЕРЕД, БЕЗ ЖИЦИ И БЕЗ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ РЕМЕНИ. УДОБНИОТ ВОЗДУШЕН ГРАДНИК СЕ ПРИЛАГОДУВА НА КОЈА БИЛО ГОЛЕМИНА И МЕРКИТЕ СЕ ИСТИ ШТО ГИ НОСИТЕ НА МАИЦИТЕ, ПОЧНУВАЈЌИ ОД S ДО 3 XL! Вклучени : · 1 Компјутер Градник Достапни Од акции, брза испорака. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Облеката е премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина на вистинската големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите