.

.

Мевотех Мк Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Одговара избери: 1975 - ФОРД Ф350, 1980 - Форд Ф250

Мевотех Мк Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Одговара избери: 1975 - ФОРД Ф350, 1980 - Форд Ф250

DEN 2.33
Износ

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и функција, обезбедувајќи продолжен век на траење. Mevotech MK8652 Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Дополнителни Карактеристики Боја : Сина. Одговара Изберете : 1975-1997 Форд Ф350 1980-1996 форд Ф250 1997 форд Ф250 8 Цил 7.3 Л 1988-1989 ФОРД РЕНЏЕР 1978-1996 ФОРД БРОНКО 1984-1989 ФОРД БРОНКО ВТОРИ 1980 ФОРД Ф150 1975-1991 ФОРД ЕКОНОЛИН 1975-1979 форд клуб вагон 1991 форд ф и повеќе - додадете го ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите