.

.

Фрцолор Гном Кукла Кадифен Гордост Безличен Шведски Декор Виножито Елф Рачно Изработени Шарени Гноми Лезбејка Геј Божиќ Полнети Лгбтк

Фрцолор Гном Кукла Кадифен Гордост Безличен Шведски Декор Виножито Елф Рачно Изработени Шарени Гноми Лезбејка Геј Божиќ Полнети

DEN 255.84
Износ

Опис. Овој производ е креативна и деликатна безлична кукла, која е произведена со и издржлив материјал за ткаенина, не е лесно да се оштети. Креативниот украс за кукли е многу симпатичен и интересен, многу ќе ви се допадне. Избор за подарок за вашиот пријател, љубовник и семејство. Карактеристики. - Материјал : Крпа. - Можете да го дадете овој креативен и смешен декор за кукли на вашите семејства . - Прекрасна безлична кукла, може да додаде дополнителен допир за вашиот дом.  . - Може да се користи за летен тематски распоред декор или домашна декоративна употреба. - Фина изработка, добри детали, врвна текстура, многу топла и убава. - Произведен со еколошки материјал, удобен и еластичен, може да ја украси вашата соба долгорочно. 1 х кукла. Овој креативен и смешен декор за кукли можете да им го дадете на вашите семејства. Прекрасна кукла без лице, може да додаде дополнителен допир за вашиот дом. Може да се користи за летен тематски распоред декор или домашна декоративна употреба. Фина изработка, добри детали, врвна текстура, многу топла и убава. Произведен со еколошки материјал, удобен и еластичен, може да ја украси вашата соба долгорочно.

R

Им се допаѓа и на купувачите