.

.

Колумбо сини јакни - Сергеј Бобровски

Колумбо сини јакни - Сергеј Бобровски

DEN 2.67
Износ

Изразете се со овој постери со целосна боја, висококвалитетен постер. Нашите постери се одличен начин за подобрување на секоја просторија - од просторија за студентски дом до одбор. Тие лесно се врамени или обесени со нашиот постер -клип ™ за да го украсат секој wallид лесно. Се тркалаше и испорача во стабилна цевка. Прави одличен подарок! Отпечатоци во рок од 24 часа за итна испорака, отпечатено на Premium 210 GSM фотоарт Сјај хартија, официјално лиценциран постер, овластена хартија за FSC, подготвена за рамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите