.

.

Нестле Нескик Без Шеќер Додаден Чоколаден Прав, Оз, Може

Нестле Нескик Без Шеќер Додаден Чоколаден Прав, Оз, Може

DEN 2.33
Износ

Нема Додаден Шеќер само за ВАС! Вкусниот вкус ШТО ГО САКАТЕ со исхраната на 10 есенцијални витамини и минерали кога се меша со млеко со малку маснотии витамин а & Д. Несквик Без Додаден Шеќер Прашокот Со Вкус на Чоколадо го претвора млекото во уживање кое го има вкусот што го сакате и исхраната што ви треба. Не уживајте во додаден шеќер чоколаден прав со малку маснотии витамин а & д млеко за калциум, 8 грама протеини и 7 есенцијални витамини и минерали. Нашиот прав со вкус на чоколадо нема сируп од пченка со висока фруктоза и е сертифициран кошер. ПРЕДВРЕМЕНИ иtт подобни ставка.

R

Им се допаѓа и на купувачите