.

.

Налепници За Ајлајнер, Шарена Долготрајна Налепница За Ленти За Очи За Забави За Црвено

Налепници За Ајлајнер, Шарена Долготрајна Налепница За Ленти За Очи За Забави За Црвено

DEN 0.33
Износ

Налепници за ајлајнер, Шарена Долготрајна Налепница За Ленти За Очи За Забави за Црвена Спецификација : Тип На Ставка : Трепкачки Сребрен Налепница За Ајлајнер Материјал : Ефект На Налепница : трендовски налепници за ајлајнер за сцена, ноќен клуб и забава се многу погодни за свадби, забави за танцување, состаноци, а исто така погодни за божиќ, денот на вљубените и секојдневната шминка. Список на пакети : 5 х Пара Налепници за Ајлајнер 10 парчиња Забелешка : ве Молиме чувајте ги очите суви пред употреба и прилагодете го Аголот постојано додека не достигне идеална состојба. Исто така, го решава проблемот со нанесување ајлајнер и отстранување makeup.It нема да почувствува болка на кожата и е многу удобно. Самолеплив, лесен за употреба и расклопување, еднократно, водоотпорен, долг работен век, може да ја задржи примарната боја 3 до 5 дена. Совршен за свадби, танци, состаноци, Божиќ, Денот на Вљубените и секојдневната шминка. Ајлајнерот добро се држи до контурата на очите, одржувајќи ја кожата сува, лепејќи го И прилагодувајќи го Аголот додека не се постигне посакуваниот резултат.

R

Им се допаѓа и на купувачите