.

.

Црна волфрам текстурирана машка лента

Црна волфрам текстурирана машка лента

DEN 1568.00
Износ

Оставете моќен впечаток со etет Црната текстура на овој машка прстен на бендот во волфрам. Внатрешната површина на прстенот е контурирана за поудобно вклопување, што го прави погодно да се носи дури и за подолги периоди. Машка црна волфрамска текстурирана лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите