.

.

Ноќта На вештерките Начин За Славење

Ноќта На вештерките Начин За Славење

DEN 311.84
Износ

Трик или лекување! Оваа Маичка За Ноќта на Вештерките Од Патот за Славење има забавен, празничен принт со удобен дизајн со кратки ракави. Совршен за сезоната на духови, гоблини и пошироко, оваа маичка за момчиња се спојува со неговите омилени шорцеви, фармерки или џогери за целосен, секојдневен изглед! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Контраст печатење. Момчиња Ноќта На Вештерките Екипажот Маица Од Начин Да Го Прослават.

R

Им се допаѓа и на купувачите