.

.

Замислете Змејови-Еволуираат

Замислете Змејови-Еволуираат

DEN 0.67
Износ

(Пијано/Вокал/Гитара Уметник Песна). Овој 3-ти студиски албум На невада рок бенд Замислете Змејови беше објавен летото 2017 година и стигна до #2 на топ листите На албуми На Билборд 200. Нашето појавување фолио вклучува пијано, вокал и гитара аранжмани на синглови "Верник" и " Гром", како и 9 повеќе песни : Танцување Во Мракот * не Знам зошто * јас ќе го направи до Вас * Устата На Реката * Се Крене * Започнете Одново * Одење На Жица * Што И Да Е Потребно * Вчера. Замислете Змејови-Еволуираат (Мек).

R

Им се допаѓа и на купувачите