.

.

Лесна улица Синтија удобност мазги

Лесна улица Синтија удобност мазги

DEN 703.84
Износ

Лизгајте се во сложениот свеж горен дизајн и украс на Синтија по лесна улица и ќе ги сретнете удобноста и стилот што сте го посакувале. Подобрено со лесно движење од страна на лесни ултра ултра лесни танаси, овој муле со потпетици ја прави модата функционирана. 2 инчи блок -потпетица. Сложена свежа горна детална дизајн со странична украс. Лесно вклучено/исклучено. Внатре во стрии се и за вклопување и за удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна и флексибилна надворешна плоча.

R

Им се допаѓа и на купувачите