.

.

Brinley Co. Women'sенски фау велур кожен лик на кожни ливчиња

Brinley Co. Women'sенски фау велур кожен лик на кожни ливчиња

DEN 332.80
Износ

Овие зашилени пети од Brinley Co имаат кожни кожни нагоре со единечна лента низ секоја вампир. Стилот на зашилен пети додава фустанат елемент и стилот без грб создава лесен дизајн на лизгање. Додадете стилски станови на вашиот изглед со колекцијата за зашилени пети од страна на колекцијата на ournouree. Овие рамни чевли имаат две ленти направени со кожен кожен материјал на прстите и преку вампи. Стил без грб создава дизајн на лизгање за да го заврши изгледот. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите