.

.

Вудленд орев лебдат внатре Дебели внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина рунда обликување

Вудленд орев лебдат внатре Дебели внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина рунда обликување

DEN 1.00
Износ

Добијте врвно издржлив и прекрасен тротоарите на винил -штица со винил -штица за винилна штица на оревот на MSI. Лесно е да се инсталира со карактеристика за заклучување, пред-приврзана поддршка и е погодна за сите нивоа на одделение, додека е 100% водоотпорен, гребење, дамки и отпорни на заби. Овој тротоарите ја задржува својата елеганција со темни богати кафеави тонови и реални јазли и зрна што даваат изглед на реално дрво. Ставете ги овие штици на места како кујната, просторијата за живеење, бањата или дури и подрумот. Вклучена е гаранција за мир на умот. Се користи за да се потенцира транзицијата од таблата на површината на подот, особено во реновирани подови каде што таблата со табла обично не се отстранува. Четвртиот круг обезбедува суптилна мешавина помеѓу празнината во подот и wallидот што обезбедува прекрасен готов изглед на секоја просторија во вашиот дом. MSI Woodland Walnut Drift 3/4 in. Дебела x 3/5 in. Широк x 94 in. Должина на луксузен винил четвртина тркалезна тркала за обликување на орев на лебдат во боја, нуди автентичен изглед на винил за винил од винил. Дебелина од 19 мм x 0,625 ин. Ширина x 94 in. Должина. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на одделение или под одделение. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Станбена употреба. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен. Реален изглед на дрво и втиснување. За употреба само во затворено и во околини контролирани од температурата.

R

Им се допаѓа и на купувачите