.

.

Мрена Внатре. Олимписка Рачка Со Гира Со Јаки, Единечни, Хромирани

Мрена Внатре. Олимписка Рачка Со Гира Со Јаки, Единечни, Хромирани

DEN 1104.00
Износ

Рачката за олимписки гира СО КАПА со МРЕНА од 20 Инчи е задолжителна За поединци кои се сериозни во врска со нивните тренинзи. Изработен е од цврст цврст челик со дијамантски свиткани рачки за држење и ротирање на ракавите. Оваа рачка со гира од 20 Инчи ви дава исклучителен квалитет и долготрајни перформанси за да можете да ги максимизирате вашите нивоа на фитнес. Можете лесно да ги ставите вашите тежини на неа за прилагодена рутина за вежбање сила. Оваа челична рачка со гира може да држи плочи од два Инчи и има јаки за да го задржи сето безбедно на место за стабилност и безбедност. Има капацитет за тежина од 150 килограми, што го прави идеален за употреба дома или во теретана. Изградете повеќе мускули со вашата рутина за обука со оваа квалитетна опрема. Тој е издржлив и прави прекрасен придружник за вежбање. Спарете го со уште еден за притискање на клупата со гира и кадрици на рамената или користете го сам за мито на трицепс. КАПА Мрена 20 Во. Олимписка Рачка Со Гира Со Јаки : Рачните рачки со Дијамантски свиткани обезбедуваат сигурна површина што не се лизга. Ротирачките ракави помагаат да се намали притисокот врз зглобовите и подлактиците. Изработени од цврст челик за издржливост и долготрајни перформанси. Вклучени јаки за безбедно држење тегови на рачката на гира. 20 "рачка со гира располага со 2" плочи. Идеален за употреба во домот или салата. Прекрасно за различни вежби со гира за зајакнување на мускулите. Препорачаниот Максимален Капацитет На Тежина е 150 килограми.

R

Им се допаѓа и на купувачите