.

.

Француски тост момчиња Училишна униформа прилагодлива половината на половината со кратко време

Француски тост момчиња Училишна униформа прилагодлива половината на половината со кратко време

DEN 1.00
Износ

Францускиот тост прилагодлив половината, плетенка со кратки кратки е направено со удобна мешавина од памук и има прилагодлива половината за најдобро вклопување и просторија за одгледување, функционални џебови од страничен цвест, функционален џеб за заварување на сингл и затворање на кука и шипка на лентата за половината на половината на половината на половината . Ова кратко е исто така дел од колекцијата за тестирање на францускиот тост 50, која ги гарантира нашите производи последно миење по миењето. Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат после миење. Прилагодливо половината, најдобро одговара и просторија за да растат. Џебови од страничен цвест. Џеб за заварување. Затворање на кука и бар. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите