.

.

Деца од Гаранималс Момци Француски Тери шорцеви и шорцеви од платно, 2-парчиња мултипак, големини 4-10

Деца од Гаранималс Момци Француски Тери шорцеви и шорцеви од платно, 2-парчиња мултипак, големини 4-10

DEN 2.67
Износ

Удобно и ладно со малку истегнување и мека ткаенина. Додадете платно и француски Тери шорцеви во мешавината за неговиот секојдневен ансамбл од 365 деца од Гаранималс! Убав додаток на неговата гардероба, панталоните за влечење на овие момчиња се изработени во удобна ткаенина со прилагодлива вратоврска за влечење за совршено вклопување. Измешајте, совпаѓајте и спарете ги шорцевите на овие момчиња со други 365 деца од омилените Garanimals како врвови и маички - сите се поставени! Исклучиво на. Материјал : Француски Тери шорцеви : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви за истегнување на платно : 98% памук/2% Spandexcare : Machine Washable Country of Origin : Importset Set Вклучува : 2 Shartsfit : Опуштено опкружување : Повлечен стил со еластична половината за дополнителни удобни пакувања : 2 предни џебови држат најважни работи : Истегнување ткаени и француски Тери Дизајн; Draw String Tieoeko-Tex ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038 Boys повлекување шорцеви од 365 деца од garanimals/ул>.

R

Им се допаѓа и на купувачите