.

.

Термички кошули со овошје на мавта со мавта со мали деца, 2-пакет

Термички кошули со овошје на мавта со мавта со мали деца, 2-пакет

DEN 255.84
Износ

Поставете ја одличната топлина со овие термички плетени врвови за него. Комплетни својства на влага за губење на влага за да го одржите сув и удобен. Вклучува : 2 врвови со долги ракави. Пулвер со екипаж. Манжетни за ракави со ребрести. Мека мини ткаенина од вафли. Технологија за влага за губење на влага. Без ознака за дополнителна удобност. Појавување на дното се продаде одделно. 96% полиестер/4% памук. Машина за перење. Направено во Ел Салвадор. Интернет ексклузивно.

R

Им се допаѓа и на купувачите