.

.

Момци 6. Оз. Маица со долги ракави без обележја со ознаки

Момци 6. Оз. Маица со долги ракави без обележја со ознаки

DEN 337.44
Износ

6,0 мл., Пред-смарт 100% Comfortsoft Cottonrib Couffsshoulder-to-sharder tapingdouble-игличка зашиена јака од лежечка рамна, кокошки и етикета за следење на вратот без ракави, во согласност со Hanes Boys 6.1 Oz. Маица со долги ракави без ознака со долги ракави 5546 (2 пакет).

R

Им се допаѓа и на купувачите