.

.

Еленс стагерс Кид Ворен rуниор Класичен удобно фустан за патика за патики

Еленс стагерс Кид Ворен rуниор Класичен удобно фустан за патика за патики

DEN 719.84
Износ

Изгледа како багажник за фустани, се чувствува како патики, Ворен rуниор е најдобриот од двата света. Може да се чувствувате добро да го познавате удобното и изгледа одлично во квалитетот на Ворен rуниор на кој може да му верувате : елените на елени прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека ние сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : богатите синтетички горе на вашето дете му нудат на вашето дете класичен изглед соодветно за формални настани како свадби, додека модерното дно на патики го прави дното Воинот rуниор за чевли за секој ден . удобно цел ден : исечениот чорап Ева Интол е ублажен за дополнителна удобност. Класичниот стил на чипка овозможува безбедно и прилагодливо вклопување . Издржливост : Флексибилната и издржлива надворешна плоча на TPR ќе се чувствува како нивниот омилен пар патики.

R

Им се допаѓа и на купувачите