.

.

Француски Тост Момчиња Адаптивни Рамни Предни Кратки Прилагодливи Половината Каки Големина 8

Француски Тост Момчиња Адаптивни Рамни Предни Кратки Прилагодливи Половината Каки Големина 8

DEN 319.52
Износ

Со маица или поло, овие адаптивни шорцеви се секогаш на точка. Изработени од мека и еластична, но издржлива памучна мешавина, тие имаат еластичен појас на грбот за полесно вклучување и исклучување. КУКА ЗА Затворање ЕЗ + мува со Јамка го зазема местото на патент. И сите ознаки се лесно отстранливи (без чешање!). Памучна мешавина твил. РАМЕН СПОЈ.Нема да ве нервира и иритира. ЕТИКЕТА-СЛОБОДЕН УДОБНОСТ.Без етикети или со етикети со солзи.

R

Им се допаѓа и на купувачите