.

.

Qxutpo Чорапи Плетени Цртан Филм Шема Симпатична Момче Девојка Дете Чорапи Средна Цевка Чорапи Големина 3-Y

Qxutpo Чорапи Плетени Цртан Филм Шема Симпатична Момче Девојка Дете Чорапи Средна Цевка Чорапи Големина 3-Y

DEN 1.00
Износ

Големина : И Препорачана возраст : 0-1 Години должина на дното На чорапот : 8см/3,15" Големина : М Препорачана возраст : 1-3 Години должина На дното На чорапот : 10см/3,94" Големина : Л Препорачана возраст : 3-5 Години должина На дното На Чорапот : 12см/4,72" овие детски чорапи се погодни За семејство, секојдневен живот, училиште, градинка, забава и други прилики, погодни за Велигден, Денот На Благодарноста, Божиќ, роденден и други празници, погодни за пролет, лето, winter и зима. Овој чорап е изработен од мек, удобен материјал кој нема да предизвика оштетување на кожата на детето и е многу пријателски настроен кон кожата на детето. Овој чорап може да се совпадне со детски блузи, панталони и чевли и е добар придружник за детските гардероби. Ви препорачуваме да го исчистите производот рачно или машинско перење со вреќа за перење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите