.

.

Kindубезно твое женско беспрекорно момче за долна облека 3-пакет, големини xs до xxxl

Kindубезно твое женско беспрекорно момче за долна облека 3-пакет, големини xs до xxxl

DEN 175.52
Износ

Нашата нова kindубезно одржлива лесна долна облека за момчиња е ултра удобна, супер мека и пријатна и совршена за лов и спиење. Да се ​​биде kindубезен кон планетата е вид на наша работа. Затоа ја изработивме нашата 3-пакет одржлива лесна долна облека за момчиња со употреба на рециклиран најлон и додадевме допир на спандекс за совршена количина на истегнување што се прилагодува на вашето тело. Седејќи на колкот и нуди традиционална силуета за момчиња со целосна покриеност на грбот, оваа долна облека за момчиња, кои се достапни во низа бои и отпечатоци, сигурно ќе стане фава за фиока за долна облека. Пар со нашите најпродавани kindубезно одржливи беспрекорни bralettes за трендовски изглед на внатрешно носење што ќе го сакате. Меко за тебе. Лесно на планетата. Ние сме lyубезно. Kindубезно твое одржливо женско одржливо беспрекорно долна облека за момчиња, материјал од 3 пакувања : Голи пакувања : Цврст : 52% рециклиран најлон 44% најлон 4% спандекс, животински принт : 68% рециклиран најлон 28% полиестер 4% спандекс, лента : 53% полиестер 36% Рециклиран најлон 11% спандекс, црвен пакет : цврст : 55% рециклиран најлон 42% најлон 3% спандекс, линиски принт : 45% рециклиран најлон 22% најлон 26% полиестер 7% спандекс, дво-тон ребра : 46% рециклирани најлон 24% Најлон 26% полиестер 4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Целосно покритие на грбот. Количина на повеќекратна количина : 3. Карактеристики : Одржливата беспрекорна долна облека на kindубезно момче се одликува со мека ткаенина изработена од рециклиран најлон, ласкави силуета на момчето во голем број на бои и отпечатоци и е достапна во удобен 2-пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите