.

.

Слатко нечии женски гаќички за момчиња - пакувања

Слатко нечии женски гаќички за момчиња - пакувања

DEN 239.84
Износ

Чувствувајте се спортски и самоуверено во овие девојки слатки нешта женски гаќички за момчиња. Достапно во разновидни бои и обрасци, овој три пакувања гаќички во стилот на момчето се беспрекорно мазни и ќе ве одржува удобно под фармерки, шорцеви или фустани. Шевовите на задниот дел даваат поддршка и дефиниција каде најмногу ви требаше за да ја истакнете природната форма на вашето тело. Покриената еластична лента за половината ја гушка половината без напор во текот на целиот ден. Loveе сакате како оваа долна облека со целосна покривка е во согласност со телото и без да го ограничите движењето. За оние денови во кои сакате да дадете приоритет на удобноста и функционалноста во вашето интимно абење, мојнеровите слатки нешта момчиња се идеални. Слатка за девојки Слатко, женски гаќички за момчиња - 3 пакувања : тело : 90% полиестер, 10% спандекс. Поставена : 100% памук. Момче се вклопува. Три-пакет. Скриена задна дефиниција за природна форма и поддршка. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои и обрасци. Миење на рака топло, не-хлорно белило кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите