.

.

Софија заплашува од Sofia Vergara, безпречни гаќички за момчиња, 3-пакет

Софија заплашува од Sofia Vergara, безпречни гаќички за момчиња, 3-пакет

DEN 254.08
Износ

Размислете за момчиња ако сакате малку дополнително покритие во комбинација со флерт стил. Мазни и елегантни, овие гаќички со висок половител помагаат во намалувањето на линиите за гаќички, така што ќе се чувствувате шик и самоуверено каде и да одите. Вклучената комфорна лента за удобност не значи копање и нема лизгање. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Беспрекорна без прикажана ткаенина за истегнување за дополнителна удобност; Целосна покриеност; Високи половини; Без лизгање на половината; Злобниот шарм на окото на половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите