.

.

Денот и ноќта на шикологијата ден и ноќта, безжични клеточни нијанси, сив сјај

Денот и ноќта на шикологијата ден и ноќта, безжични клеточни нијанси, сив сјај

DEN 910.72
Износ

Ден и ноќни нијанси на шикологијата се еколошки производ кој обезбедува точна количина на приватност без да мора да го загрози осветлувањето. Направено е намалување на ¼ инчи за лесно да се вклопи во ентериерот на вашиот прозорец. Совршено за спална соба : Нашите разноврсни нијанси ви овозможуваат целосно да ја блокирате сончевата светлина кога сакате да спиете или да се префрлите на опцијата за филтрирање на светлина додека ја одржувате вашата приватност. Сертифициран најдобар за деца : Чикологија ролетни и нијанси се безбедни за домови со деца и миленичиња. Овие нијанси се наменети за внатрешноста на планината. Опсегот на бои и големини ви овозможуваат слобода да изберете стилски и достапен производ за персонализирање на секоја просторија.

R

Им се допаѓа и на купувачите