.

.

Кего Нема Алатки Безжичен Слеп за Затемнување На Прозорците Мобилни Нијанси На Прозорци Прилагодено Саќе Без Ролетни За Дупчење За Дома И Спална Соба, Бело 1 2 W 48 H

Кего Нема Алатки Безжичен Слеп за Затемнување На Прозорците Мобилни Нијанси На Прозорци Прилагодено Саќе Без Ролетни За Дупчење

DEN 2.67
Износ

Безгрижно : Ако ги добиете нијансите на ролери за затемнување има проблеми со квалитетот или имате какви било прашања, ве молиме веднаш нас, ние веднаш ќе ви помогнеме да го решите проблемот. ГОЛЕМИНА, ТКАЕНИНА ИНДИВИДУАЛИЗИРА. Вклучен хардвер за монтирање, многу лесен за инсталирање. Во изминатите години, ние опслужуваме безброј клиенти ширум светот. - Прилагодена ширина На Сенка од 20 " до 59", максималната висина на Сенката е 70".

R

Им се допаѓа и на купувачите