.

.

Венум Светлина Борба Шорцеви - 2xl-Црна Урбана Камо

Венум Светлина Борба Шорцеви - 2xl-Црна Урбана Камо

DEN 1119.84
Износ

Лесен и отпорен, Светлината На Венумот 3,0 Мма Борбените Шорцеви ќе ви помогнат да ги подобрите вашите перформанси. Инсертите од неопренови на страните обезбедуваат извонредна подвижност што ќе ви овозможи да се надминете себеси за време на тренингот и борбите. Страничните процепи ви даваат максимална слобода на движење и оптимално регулирање на влагата на вашето тело. Овие шорцеви нудат и повеќе стил од другите опции преку нивниот монтиран дизајн и печатен сублимација.100% полиестерфит исечен близу до телото оптимална топлинска изолацијаеластичниот појас и кабелот за влечење обезбедуваат добра поддршка 2 џебови со патент безбедно складирање на мали предмети водоотпорен патент карактеристики лого На Венум. Венум Светлина 3.0 Борбени Шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите