.

.

Оз Тампа Беј зраци стаклена тегла со капак и рачка, 2pk

Оз Тампа Беј зраци стаклена тегла со капак и рачка, 2pk

DEN 1.00
Износ

Покажете ја вашата страст кон вашиот тим со оваа стаклена тегла со капак и рачка. MLB 16 OZ Tampa Bay Rays Glass Jar со капак и рачка, 2pk : официјално лиценциран со MLB. Стаклена тегла со рачка и завртка на капакот. Доаѓа во 2-пакет. Капацитет од 16 мл. Лого во боја на тим.

R

Им се допаѓа и на купувачите