.

.

Бебе Фанатик Официјално Лиценциран Униз Цуцла - МЛБ Колорадо Роки

Бебе Фанатик Официјално Лиценциран Униз Цуцла - МЛБ Колорадо Роки

DEN 239.84
Износ

Барате начин да го смирите вашиот мал љубител На Карпестите Планини Во Колорадо? Не гледам подалеку од овие официјално лиценцирани МЛБ Колорадо Роки цуцли. Ортодонтската Силиконска брадавица и пластичниот штит ги прават безбедни за устата на вашето дете, додека Логото На Тимот и Боите на копчето и штитот соодветно им даваат до знаење на сите за кого навиваат. Овие цуцли се тестирани за квалитет и безбедност за да бидат 100% без БПА и се погодни за доенчиња на возраст од 3 месеци и повеќе. За чистење, користете топла вода и благ детергент и исплакнете темелно. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Не врзувајте ја цуцлата околу вратот на детето бидејќи претставува опасност од задушување. Смирете го вашиот мал навивач На Колорадо Роки-Ништо не е поважно За еден млад навивач од неговиот или нејзиниот тим. Дозволете му на вашето дете да ја покаже својата поддршка со овие официјално лиценцирани Млб Колорадо Роки Унисекс цуцли. Ортодонтска силиконска Брадавица-направена за удобно и безбедно вклопување во устата на вашето новороденче. Тестиран квалитет - овие цуцли се тестирани за безбедност за да бидат 100% без БПА и се погодни за деца од 3 месеци и постари. Лого и Бои на тимот-Гордо прикажете ги боите И логото На Карпестите Карпи Во Колорадо на" копчето " на цуцлата и на штитот. Ремек-дела стои зад нашите производи и гарантира вашето задоволство.

R

Им се допаѓа и на купувачите