.

.

Покријте го капакот на скара за пирати Рико Питсбург

Покријте го капакот на скара за пирати Рико Питсбург

DEN 2.67
Износ

Широка компатибилност на рико Питсбург (Делукс винил) широка компатибилност : мерки за покривање на заштитната скара со тешки вредности. Издржлив материјал : Оваа покривка на скара за скара е изработена од синтетички винил материјал кој е отпорен на временски услови и докажано од прашина. Нашата покривка на скара може да ја заштити вашата скара од елементите на силите, како што се ветерни песочни бури Сонце и дожд итн. УВ -отпорен дизајн обезбедува исклучителна издржливост на сончевата светлина. Совршено вклопување : Постојат рачки и ленти за да се задржи престојот на капакот на скара. Погодните странични ленти на дното може да му помогнат на капакот да се вклопи совршено и да спречи да се разнесе капакот. Лесно за чистење : Едноставно црево со вода и нечистотијата ќе исчезне наскоро. Исушете го капакот на скара за гас на сонце за следна употреба. Забелешка. Тимска гордост : Официјално лиценциран од вашиот омилен спортски тим. Покажете ги омилените тимови? Лого гордо додека ја заштитувате вашата скара . Совршен подарок за : Божиќна годишнина од роденденскиот ден на Денот на в Valentубените Велигденски свадбени младоженци на таткото на таткото на мајката, годишнината за дипломирање Пензионирање први заедници крштевање достигнување само затоа што благодарам. Покријте ја скара и покажете го вашиот тимски дух во исто време! Оваа 68 "" x21 "" x35 "" капакот на скара одговара на повеќето големи скари и е одлична ставка за подароци. Покажете ја вашата лојалност кон вашиот омилен тим и покријте ја скара во исто време! Покривот на скара го карактеризира логото на вашиот тим и боите плус тоа е изработено од траен винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите