.

.

Младинска морнарица Атланта Храбри, со дрес на реплика со целови копче

Младинска морнарица Атланта Храбри, со дрес на реплика со целови копче

DEN 1.33
Износ

Вашето kiddo може да изгледа и да се чувствува исто како нивните омилени играчи на Атланта Бравес кога тие го спортуваат овој дрес на реплика. Се одликува со автентични детали и трими, вклучувајќи го и логото на тимот на градите и бојата на контрастот на ракавите и предните. Вашиот млад обожавател е сигурен дека ќе го сака изгледот и чувството на овој врвен целосен копче Атланта. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Тимско лого на левото градите; Контрастно цевководи. © MLB Productions, сите права се задржани. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Тимот на Атланта Храбри ерси со кратки ракави за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите