.

.

Синсинати Редс - Џои Вото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Синсинати Редс - Џои Вото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 2.33
Износ

Овој Тренд Меѓународниот Млб Синсинати Црвените-Џои Вото 19 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Млб Синсинати Редс-Џои Вото 19 Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите