.

.

Главните скриени извори миризливи со еден Wick Twist jar свеќа, Оз

Главните скриени извори миризливи со еден Wick Twist jar свеќа, Оз

DEN 444.48
Износ

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со главните скриени извори, миризлива свеќа со тегла за пресврт. Миризливите свеќи на главните теми се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и горење што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи сезонски ароми. Ставете ја оваа свеќа во кујната, дневната соба или трпезаријата каде што можете да уживате кога ќе ги забавувате гостите или во секое време сакате да се опуштите. Затегнете го фитилот периодично за да промовира дури и горење. Mainstays нуди широк избор на мириси на свеќи за истражување и уживање. Купете ги сите наши мириси на главните мрежи преку Интернет и во продавница. Однесувајте се кон примамливиот мирис на главните скриени извори, миризлива свеќа со тегла за пресврт. Главните скриени извори миризлеа на свеќа со тегла со еден Wick Twist, 7 мл. Скриените извори се карактеризираат со мириси на светли цитруми, килибарни дрвени дрва и алдехидска мошус. Дизајнот со еден плетенка обезбедува вистинска количина на осветлување во елегантен и модерен дизајн со црн капак од црна завртка. Мирисот на оваа свеќа овозможува релаксирачка околина без да стане надмоќна. Големина : .

R

Им се допаѓа и на купувачите