.

.

Време и време женски фустан со двојна крпа од жените

Време и време женски фустан со двојна крпа од жените

DEN 3.33
Износ

Овој миди фустан од време и TRU е направен во удобен памук во дизајн на двојна крпа. Ласкањето започнува со женски, трепети ракави и нивоа, течено здолниште. Совршен избор за приемници со топло време-само спарете го со вашите сандали и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : MIDI; Должина под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Флетер ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; детали за копчето однапред; Ниво на дизајн. Midенски миди двојно крпа фустан од време и вистинска.

R

Им се допаѓа и на купувачите