.

.

Исечете го женскиот лак назад миди фустан со ракави за мафини

Исечете го женскиот лак назад миди фустан со ракави за мафини

DEN 502.88
Износ

Во расположение за нешто слатко? Го имаме само стилот : лакот на лакот назад миди фустан со сонувачки ракави во совршена миди должина направена за сезоната. Деталите за лакот на грбот го прават изгледот екстра посебен и мека лента-мешавина ве третира на лесна, ведра фит и целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 51% постелнина/49% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 39,5 ”долг. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Еластична задна половината; наредени. Слатка и сончево. Пафли ракави и разигран лак назад во летово подготвено за лето. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите