.

.

Асиметричен фустан со долги ракави на женски лажички, димензии XS-XXL

Асиметричен фустан со долги ракави на женски лажички, димензии XS-XXL

DEN 312.00
Износ

Без разлика дали присуствувате на гламурозна забава за коктел, вечер надвор со пријателите или романтична ноќ, овој фустан е ваш нов. Привлечноста на ткаенината од мрежи лежи во неговиот деликатен шарм - привлечно откривајќи навестување на кожата, но сепак останува скромна со удобна постава. Задебелен печатење и асиметрично засолниште додаваат мод стил на овој фустан со долги ракави-единствен фустан од мода напред направен за секоја пригода. Само на. Материјал : школка : 95% полиестер/5% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI; 47 "Од центарот на грбот. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : долги ракави. Џебови : Ниту. -Дали. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите